موجودات فضایی

چرا ارتباط با موجودات فضایی آسان نیست ؟

کهکشان راه شیری می تواند منزلگاه بیش از هزاران تمدن فضایی باشد اما فاصله بسیار زیادی که بین ما و همسایگان کیهانیمان وجود دارد، احتمال تماس با آنها را فوق العاده کم کرده است.

› لینک ثابت

برچسب ها: , , , , ,

جمعه, بهمن ۳م, ۱۳۹۳ موجودات فضایی ۳ نظر

موجودات فضایی ممکن است وجود داشته باشند اما فاصله بسیار زیادی با ما دارند

راه شیری می تواند خانه بیش از سه هزار تمدن فرازمینی باشد اما فاصله بسیار زیادی که بین ما و اقوام کهکشانیمان وجود دارد، احتمال تماس با آنها را فوق العاده کم کرده است.

› لینک ثابت

سه شنبه, مهر ۲۲م, ۱۳۹۳ موجودات فضایی بدون نظر

آیا می دانید چه تعداد تمدن هوشمند فضایی وجود دارد ؟

مارک تامپسون، عضو انجمن ستاره‌شناسی سلطنتی و مجری برنامه نجومی بی‌بی‌سی، تلاش کرده تا براساس معادله مشهور “دریک” نشان دهد که چه تعداد تمدن فضایی با قابلیت برقراری ارتباط در کهکشان ما وجود دارد.

› لینک ثابت

شنبه, خرداد ۱۰م, ۱۳۹۳ موجودات فضایی بدون نظر

سنگ های دیسکی شکل در دروپا (فضانوردان باستانی)

موجودات فضایی  این سنگها بر اساس تحقیقات چی پو تئی (chi pu tei ) استاد باستان شناسی دانشگاه پکن و دانشجویانش در یک سفر اکتشافی برای کاوش در یک سری غار در کو های هیمالیا در منطقه دور افتاده بایان – کارا- یولا (bayan – kara- ula ) در مرز چین وتبت به دست آمده اند.

› لینک ثابت

برچسب ها: , , , , ,

چهارشنبه, آذر ۲۷م, ۱۳۸۷ موجودات فضایی ۳ نظر

معادله فرانک دریک

معادله دریکفرانک دریک عضو رصدخانه رادیو اخترشناسی گرینبنک در معادله معروف خود که با نام خود او معروف است تعداد جوامع هوشمند موجود در کهکشان راه شیری را تخمین زده است . این معادله دارای هفت متغیر است که در ذ یل به آن می پردازیم.

› لینک ثابت

برچسب ها: , , ,

چهارشنبه, آذر ۱۳م, ۱۳۸۷ موجودات فضایی بدون نظر

زبان کیهانی

موجودات فضایی  مسئله بودن یا نبودن موجودات فضایی بدون شک مربوط به یکی دو قرن اخیر نمی شود و حتی شواهدی وجود دارد مبنی بر این که در دوران باستان هم بعضی حکما و فلاسفه به فکر تنهایی خود در جهان بوده اند و انسان را تنها مسکون کائنات نمیدانستند ولی از حدود اوایل قرن اخیر تلاشهایی برای برقراری ارتباط با این موجودات فرازمینی انجام شد

› لینک ثابت

برچسب ها: , , , ,

دوشنبه, آذر ۱۱م, ۱۳۸۷ موجودات فضایی ۲ نظر